Hakkımızda

Bast debriyaj 2015 yılında Türkiye’nin otomotiv üretim merkezi olan Bursa da kurulmuştur. Bast debriyaj yurt içi ve yurt dışı yenileme pazarı için Ø180mm ile Ø265mm arasında ki binek ve hafif ticari araçlara uygun debriyaj kitleri üretimi yapmaktadır. Kuruluşundan önce otomotiv sektörünün OEM grubundan edinmiş olduğu OEM kültürü ve tecrübesini Bast Debriyaj olarak yenileme pazarına aktarmaktadır. Bast debriyaj, teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile otomotiv standartlarına uygun ürün tasarımı ve testlerini kendi bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Misyon; Ülkemizde ve yurtdışında otomotiv yenileme pazarına, değerlerinden ödün vermeden yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı yedek parça tasarlayıp üreterek verimli alternatifler sunmak.

Vizyon; “Akılcı çözümler” sloganı ile yola çıkarak, sektördeki tüm paydaşlar ve son kullanıcılar için güvenilir, yarattığı değer yüksek ve aranan bir marka haline gelmek. Özgün tasarım ve çözümler ile yüksek kaliteli yedek parçaları en uygun koşullarda yenileme pazarına sunmak.